SanusDiet

Gabinet dietetyczny zaprasza do skorzystania z oferty !

gabinet dietetyczny

Znajdziecie tu Państwo informacje o oferowanych usługach dietetycznych. Moim celem jest promowanie zdrowego odżywiania, które sprzyja uzyskaniu i utrzymaniu ładnej sylwetki. Zdrowe odżywianie wspomaga walkę z chorobą, przyczynia się do zwiększania kondycji zdrowotnej i sportowej.

Nietolerancje pokarmowe

Wiele dolegliwości, z którymi się zmagamy na co dzień, może być wynikiem nie tylko niedoborów składników pokarmowych w diecie, ale również nadwrażliwości pokarmowej prowadzącej do stanów zapalnych w organizmie. Symptomy nadwrażliwości pojawiają się kilka godzin, a nawet kilka dni po spożyciu nietolerowanego pokarmu. Wśród nich są objawy ze strony przewodu pokarmowego (nudności, wymioty, biegunki, zaparcia i in.), układu oddechowego (przewlekły nieżyt nosa i zatok, astma i in.), objawy dermatologiczne (pokrzywka, trądzik, świąd i in.), objawy ze strony układu ruchu (bóle mięśni, stawów), ze strony układu nerwowego (migrena, zaburzenia koncentracji, depresja i in.), inne objawy (nadwaga i otyłość, wrzodziejące zapalenie jelit, cukrzyca, ADHD, łuszczyca, choroba Hashimoto, RZS i in.). Diagnostyka laboratoryjna w kierunku nietolerancji pokarmowych określa nam, które produkty żywnościowe powinny być czasowo wyeliminowane z diety. Wyniki badań uwzględniane są przy opracowaniu diety. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć tutaj

Testy FoodProfil i inne badania laboratoryjne

W gabinecie SanusDiet istnieje możliwość wystawienia skierowania do laboratorium ALAB na badania w kierunku nietolerancji pokarmowych oraz inne badania analityczne w celu dokładnej diagnostyki organizmu. Wyniki badań będą pomocne przy opracowaniu diety i wyborze suplementów mineralnych i witaminowych.

Oferta dietetyczna

Pacjent ma do wyboru dwie możliwości skorzystania z usług poradni dietetycznej:

  • wykupienie usługi każdej z osobna – liczba jadłospisów i wizyt dowolna
  • wykupienie pakietu (podstawowy lub specjalistyczny). Istnieje możliwość konsultacji telefonicznych z dietetykiem w ramach opłaconego pakietu

W ofercie m. in. segmentowa analiza składu ciała, która jest pomocna przy monitorowaniu efektów stosowania zdrowej diety. Do wizyty należy się odpowiednio przygotować. Zapraszam do zakładki Przygotowanie do wizytyDieta online to oferta połączona z konsultacją telefoniczną dla osób, które nie mogą do mnie przyjechać.


Postępuj według moich zaleceń, a doprowadzę do unormowania Twojego organizmu pod względem masy ciała, stanu zdrowia i lepszego samopoczucia


Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej

SanusDiet dostarcza wysokiej jakości usługi dietetyczne oparte na zaleceniach Instytutu Żywności i Żywienia i wynikach badań laboratoryjnych. Gabinet dietetyczny zapewnia profesjonalną opiekę dietetyczną ściśle dostosowaną do potrzeb klienta zdrowego i chorego.

Dietetyk szczecin i okolice
Nowa Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej

Opracowane przeze mnie jadłospisy są zdrową i zróżnicowaną dietą nie obciążającą organizmu. Zmiana nawyków żywieniowych podczas opieki dietetycznej oraz poznanie właściwych proporcji pokarmów (pieczywa, makaronów, kaszy, mięsa, warzyw, owoców itp.) w codziennym jadłospisie, gwarantuje utrzymanie efektów również po etapie odchudzania lub w przypadku niedowagi po uzyskaniu normatywnej masy ciała. Zdrowa dieta, którą oferuję nie jest „dietą cud”, nie wymaga wielkich wyrzeczeń. Nie zamierzam nikogo głodzić. Wysłucham każdego, aby dowiedzieć się o jego preferencjach pokarmowych, powiem jakie błędy żywieniowe popełnia. To co będzie możliwe, zostawię w nowym zdrowym jadłospisie.


Dieta wegetariańska i wegańska

Względy etyczne lub zdrowotne skłaniają niektórych do wprowadzenia diety wegetariańskiej lub trudniejszej do zbilansowania pod względem składników pokarmowych diety wegańskiej. Będzie łatwiej i bezpieczniej to zrobić „pod okiem” dietetyka.

Promocje

Można skorzystać z ofert promocyjnych usługi dietetycznej – dłuższa opieka dietetyczna wskazana jest szczególnie przy otyłości. Sprawdź PROMOCJE

Ile kosztuje wizyta u dietetyka i skorzystanie z oferty? Szukaj w zakładkach i ich odnośnikach Oferta dietetyczna, Analiza pierwiastkowa włosów, Nutrigentetyka


Interesuje Cię wartość odżywcza pokarmów i wpływ diety na zdrowie? – Szukaj w dziale „Najnowsze wpisy” lub „Zdrowa dieta” lub wg haseł „Tagi”

Analiza pierwiastkowa włosów

Gabinet dietetyczny SanusDiet zaprasza do skorzystania z usługi Analizy pierwiastkowej włosów. Skład włosów jest odzwierciedleniem tego co dzieje się w naszym organizmie. Włosy są wrażliwszym wskaźnikiem niedoborów składników mineralnych niż krew. Poziom i proporcje pierwiastków mają ogromny wpływ na równowagę hormonalną organizmu determinowaną m.in. przez tarczycę i nadnercza.


Nutrigenetyka

SanusDiet jest gabinetem partnerski współpracującym z firmą Dietetica w zakresie nutrigenetyki


Zapraszam do skorzystania z oferty SanusDiet