Promocje dietetyka

Promocje w styczniu


Dieta pudełkowa z dietetykiem

U dietetyka

1.Wykupując pakiet 5 wizyt u dietetyka zapłacisz 400 zł zamiast 500 zł – w ten sposób zyskujesz jedną wizytę gratis (1 wizyta 80zł)

2. Wykupując pakiet kolejnych 5 wizyt zapłacisz 350 zł zamiast 400 zł (1 wizyta 70 zł)

3. Wykupując pakiet kolejnych 5 wizyt zapłacisz 300 zł zamiast 350 zł (1 wizyta 60 zł)

Catering dietetyczny

Zamawiając dietę z większą ilością dni – zapłacisz mniej

  • Dieta 7 dni – płacisz za 6 dni
  • Dieta 14 dni – płacisz za 12 dni
  • Dieta 21 dni – płacisz 18 dni
  • Dieta 28 dni – płacisz za 24 dni

Więcej szczegółów na temat oferty znajdziesz TUTAJ


Promocje dietetyka dla osób chcących dłużej korzystać z opieki dietetycznej

promocje dietetyka
  • opieka 2-miesięczna specjalistyczna 750 zł zamiast 800 zł szczegóły tutaj 
  • opieka 3-miesięczna specjalistyczna 1050 zł zamiast 1200 zł szczegóły tutaj
  • 2 analizy pierwiastkowe włosów (wyniki z zaleceniami) + opieka specjalistyczna 2- mc 1100 zł zamiast 1300 szczegóły tutaj

Warto wiedzieć

Analiza składu ciała a zdrowa dieta

Promocje dietetyka w Szczecinie

Wykonanie analizy składu ciała jest wstępem do właściwie ułożonej diety. Ilość masy mięśniowej i odłożonej tkanki tłuszczowej jest ściśle związana z potrzebami kalorycznymi organizmu. Podczas wizyty dowiesz się jaka kaloryczność jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia, zarówno w przypadku gdy chcesz schudnąć jak i wręcz odwrotnie – zwiększyć swoją masę ciała. Z nadwagą, otyłością lub z niedowagą można walczyć za pomocą urozmaiconej diety mając do dyspozycji produkty zakupione po rozsądnych cenach. Dieta nie musi wymagać wyrzeczeń.

Otyłość i odchudzanie

Zdrowa dieta odchudzająca zapewnia sytość, wtedy  łatwiej przejść przez proces odchudzania. Nie szukasz przekąsek, nie podjadasz i chudniesz.

Niedowaga i zwiększanie masy ciała

Wydaje Ci się, że dużo jesz, a ciągle masz niedowagę, czasami od dzieciństwa. Lekarze Ci mówią, że „taka Twoja uroda”. Zdrowa dieta zwiększająca masę ciała dostarczy dużej ilości minerałów i witamin oraz związków biologicznie czynnych. Dieta ułożona przez dietetyka wskaże Ci ile i co powinieneś jeść, aby nastąpił przyrost masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej. Czasami wystarczy wyeliminować produkty powszechnie uznawane za zdrowe, które Ci szkodzą upośledzając trawienie i przyswajanie składników pokarmowych.

Norma a zdrowe nawyki żywieniowe

Zdrowa dieta jest dla każdego, również dla tych, których masa ciała utrzymuje się w normie. Zdrowe nawyki żywieniowe dadzą Ci zdrowie, dobre samopoczucie i ładną sylwetkę. Jeśli uprawiasz sport zwiększysz swoją wydolność i siłę.