Promocje dietetyka

Promocje dietetyka dla osób chcących dłużej korzystać z opieki dietetycznej

promocje dietetyka

    • opieka 2-miesięczna specjalistyczna 750  zamiast 800 zł szczegóły tutaj 
    • opieka 3-miesięczna specjalistyczna 1050 zł zamiast 1200 zł szczegóły tutaj
  • 2 analizy pierwiastkowe włosów (wyniki z zaleceniami) + opieka specjalistyczna 2- mc 1100 zł zamiast 1300 szczegóły tutaj
Analiza składu ciała a dieta

Promocje dietetyka w Szczecinie

Wykonanie analizy składu ciała jest wstępem do właściwie ułożonej diety. Ilość masy mięśniowej i odłożonej tkanki tłuszczowej jest ściśle związana z potrzebami kalorycznymi organizmu. Podczas wizyty dowiesz się jaka kaloryczność jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia, zarówno w przypadku gdy chcesz schudnąć jak i wręcz odwrotnie – zwiększyć swoją masę ciała. Z nadwagą, otyłością lub z niedowagą można walczyć za pomocą urozmaiconej diety mając do dyspozycji produkty zakupione po rozsądnych cenach. Dieta nie musi wymagać wyrzeczeń.

Otyłość i odchudzanie

Zdrowa dieta odchudzająca zapewnia sytość, wtedy  łatwiej przejść przez proces odchudzania. Nie szukasz przekąsek, nie podjadasz i chudniesz.

Niedowaga i zwiększanie masy ciała

Wydaje Ci się, że dużo jesz, a ciągle masz niedowagę, czasami od dzieciństwa. Lekarze Ci mówią, że „taka Twoja uroda”. Zdrowa dieta zwiększająca masę ciała dostarczy dużej ilości minerałów i witamin oraz związków biologicznie czynnych. Dieta ułożona przez dietetyka wskaże Ci ile i co powinieneś jeść, aby nastąpił przyrost masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej. Czasami wystarczy wyeliminować produkty powszechnie uznawane za zdrowe, które Ci szkodzą upośledzając trawienie i przyswajanie składników pokarmowych.

Norma a zdrowe nawyki żywieniowe

Zdrowa dieta jest dla każdego, również dla tych, których masa ciała utrzymuje się w normie. Zdrowe nawyki żywieniowe dadzą Ci zdrowie, dobre samopoczucie i ładną sylwetkę. Jeśli uprawiasz sport zwiększysz swoją wydolność i siłę.

Analiza składu ciała z konsultacją dietetyczną

JAWON MEDICAL ioi – 353

Analiza składu ciała