Home

Serdecznie witam na stronie SanusDiet!

Znajdziecie tu Państwo informacje o oferowanych usługach dietetycznych. Moim celem jest udzielanie porad  jak należy się racjonalnie odżywiać, aby uzyskać ładną sylwetkę bez efektu jojo oraz poprawić swój stan zdrowotny.

 


Postępuj według moich zaleceń, a doprowadzę do unormowania Twojego organizmu pod względem masy ciała, stanu zdrowia i lepszego samopoczucia. 


SanusDiet dostarcza wysokiej jakości usługi dietetyczne oparte na zaleceniach Instytutu Żywności i Żywienia podpartymi wskazaniami lekarskimi. Gabinet dietetyczny zapewnia profesjonalną opiekę dietetyczną ściśle dostosowaną do potrzeb klienta zdrowego oraz ze schorzeniami dietozależnymi.

Opracowane przeze mnie jadłospisy są zdrową i zróżnicowaną dietą. Zapewnią długotrwały efekt, który jednocześnie nie obciąży organizmu. Zdrowa dieta, którą oferuję nie jest "dietą cud", nie wymaga wielkich wyrzeczeń. Nie zamierzam nikogo głodzić. Wysłucham każdego, aby dowiedzieć się o jego preferencjach pokarmowych, powiem jakie błędy żywieniowe popełnia. To co będzie możliwe, zostawię w dotychczasowym jadłospisie.

Można skorzystać z ofert promocyjnych. W zakładce Zdrowe Żywienie znajdziecie Państwo zamieszczane przeze mnie ciekawostki na temat zdrowego odżywiania się i wartości odżywczej pokarmów.


W ofercie m.in. segmentowa analiza składu ciała, która jest pomocna przy monitorowaniu efektów stosowania zdrowej diety. Do wizyty należy się odpowiednio przygotować. Zapraszam do zakładki Przygotowanie do wizyty.

Zapraszam również do skorzystania z usługi wykonania analizy pierwiastkowej włosów.

Partnerzy


COACHING PO POLSKU Renata Grabowiecka

http://www.coachingpopolsku.com/ 


FIZJOSPA Gabinet fizjoterapii i kosmetologii Agnieszka Żołnacz

ul. Szarotki 17, 70-604 Szczecin, tel. 605690877
http://www.fizjospa.pl/ , gabinet@fizjospa.pl


FITNESS CLUB SZCZECIN

ul. Monte Cassino 24

tel. 91 45 01 554

http://www.fitnessclub.com.pl


PRACOWNIA DIAGNOSTYKI MASY KOSTNEJ DLA DOROSŁYCH I DZIECI

UL. MICKIEWICZA 34, 4 piętro (winda) , gab. 43
rej. tel. w godz. 9 - 12 pod numerem 731 265 979
e-mail informacyjny : pracownia_rejestracja@o2.pl

3