Analiza składu ciała z konsultacją dietetyczną

Analiza składu ciała z konsultacją – od tego zacznij, jeśli trudno zdecydować się od razu na dietę

Analizator składu ciała
Aparat do analizy składu ciała

Informacje nt. składu ciała mogą okazać się niewystarczające. Jest wiele powodów, dla których warto dowiedzieć się więcej. Przede wszystkim ważna jest interpretacja wyniku i co z tym dalej zrobić.

Usługa obejmuje pomiary wykonane za pomocą analizatora składu ciała, interpretację wyników oraz konsultację dietetyczną.


Analiza składu ciała – pomiary

Analiza składu ciała przeprowadzana jest z użyciem nowoczesnego Analizatora Segmentowego Składu Ciała JAWON MEDICAL IOI – 353. Obejmuje takie pomiary jak: masa ciała, wzrost, woda, proteiny, zawartość tkanki tłuszczowej, tkanek miękkich (mięśni szkieletowych i gładkich), przy czym ocena dotyczy całego organizmu jak i z podziałem na ręce, nogi i tułów. Dodatkowo aparat umożliwia ocenę stopnia otłuszczenia jamy brzusznej.


Analiza składu ciała – wskaźniki

Na podstawie wykonanych pomiarów określane są: wskaźnik masy ciała BMI, współczynnik WHR określający typ otyłości związany z rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej, odniesienie ilości tkanki tłuszczowej i tkanek miękkich w poszczególnych segmentach ciała do normy, wiek metaboliczny, podstawowa przemiana materii BMR, zapotrzebowania na energię całkowitą TTE.


KORZYŚCI:

Uzyskasz wiedzę m.in. nt. stopnia umięśnienia i otłuszczenia ciała z podaniem informacji o otłuszczeniu okolic brzucha. Dodatkowo dowiesz się jakie zmiany należy wprowadzić w sposobie żywienia, aby osiągnąć swój cel (przytycie, schudnięcie, zdrowe odżywianie, uzyskanie najlepszego efektu modelowania sylwetki przy udziale właściwej diety i aktywności fizycznej).


Czas trwania wizyty ok. 30-60 minut.

Analiza składu ciała z konsultacją dietetyczną cena 100 zł

Do wizyty trzeba się odpowiednio przygotować, aby wyniki były wiarygodne.

Umów się na wizytę lub w razie dodatkowych pytań, zadzwoń  +48 500 120 751

Umów się na wizytę online dietetyk@sanusdiet.pl