Analiza składu ciała z konsultacją dietetyczną

Analiza składu ciała z konsultacją – od tego zacznij, jeśli trudno zdecydować Ci się od razu na dietę

Analiza składu ciała z konsultacją
Aparat do analizy składu ciała

Informacje nt. składu ciała mogą okazać się niewystarczające. Jest wiele powodów, dla których warto dowiedzieć się więcej. Przede wszystkim ważna jest interpretacja wyniku i co z tym dalej zrobić.

Usługa obejmuje pomiary wykonane za pomocą analizatora składu ciała, interpretację wyników oraz konsultację dietetyczną.


Analiza składu ciała – pomiary

Analiza składu ciała przeprowadzana jest z użyciem nowoczesnego Analizatora Segmentowego Składu Ciała JAWON MEDICAL IOI – 353. Obejmuje takie pomiary jak: masa ciała, wzrost, woda, proteiny, zawartość tkanki tłuszczowej, tkanek miękkich (mięśni szkieletowych i gładkich), przy czym ocena dotyczy całego organizmu jak i z podziałem na ręce, nogi i tułów. Dodatkowo aparat umożliwia ocenę stopnia otłuszczenia jamy brzusznej.


Analiza składu ciała – wskaźniki

Na podstawie wykonanych pomiarów określane są: wskaźnik masy ciała BMI, współczynnik WHR określający typ otyłości związany z rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej, odniesienie ilości tkanki tłuszczowej i tkanek miękkich w poszczególnych segmentach ciała do normy, wiek metaboliczny, podstawowa przemiana materii BMR, zapotrzebowania na energię całkowitą TTE.


KORZYŚCI:

Uzyskasz wiedzę m.in. nt. stopnia umięśnienia i otłuszczenia ciała z podaniem informacji o otłuszczeniu okolic brzucha. Dodatkowo dowiesz się jakie zmiany należy wprowadzić w sposobie żywienia, aby osiągnąć swój cel (przytycie, schudnięcie, zdrowe odżywianie, uzyskanie najlepszego efektu modelowania sylwetki przy udziale właściwej diety i aktywności fizycznej).


Czas trwania wizyty ok. 30-60 minut.

Analiza składu ciała z konsultacją dietetyczną cena 100 zł

Do wizyty trzeba się odpowiednio przygotować, aby wyniki były prawidłowe.

Umów się na wizytę lub w razie dodatkowych pytań, zadzwoń  +48 500 120 751

Umów się na wizytę online dietetyk@sanusdiet.pl