Promocje dietetyka

Promocje dietetyka w październiku


promocje dietetyka - Szczecin - dietetyk w Szczecinie

Promocje dietetyka dla osób chcących dłużej korzystać z opieki dietetycznej

Piąta wizyta w trakcie opieki dietetycznej specjalistycznej za połowę ceny.


Opieka dietetyczna z planem dietetycznym podanym poniżej – 550 zł

Proponowany plan dietetyczny: 4 tygodnie opieki (co tydzień wizyta, każda trwa ok. 1/2 - 1 godz), jadłospis 7 dni (uwzględnia preferencje pokarmowe, nietolerancje pokarmowe, schorzenia) - modyfikowany w trakcie opieki tak, aby reagować na zmiany składu ciała, potrzeby kaloryczne i nowe smaki, konsultacje online i konsultacje telefoniczne.

WARTO WIEDZIEĆ

Analiza składu ciała a zdrowa dieta

Dietetyk dr Anna Brinken Szczecin

Wykonanie analizy składu ciała jest wstępem do właściwie ułożonej diety. Ilość masy mięśniowej i odłożonej tkanki tłuszczowej jest ściśle związana z potrzebami kalorycznymi organizmu. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z wizyty u dietetyka, dowiesz się jaka kaloryczność jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Zarówno w przypadku, gdy chcesz schudnąć jak i wręcz odwrotnie – zwiększyć swoją masę ciała – analiza składu ciała będzie punktem wyjściowym do określenia Twoich potrzeb kalorycznych.

Podsumowując, z nadwagą, otyłością lub z niedowagą możesz walczyć za pomocą urozmaiconej poprawnie skomponowanej pod wzgledem kaloryczności diety.

Dieta nie musi wymagać wyrzeczeń, gdyż po pierwsze zapewnia uczucie sytości, po drugie spersonalizowany plan żywieniowy może zawierać produkty zakupione po rozsądnych cenach i po trzecie przygotowanie posiłków nie jest skomplikowane, gdyż korzystasz z dołączonych do diety prostych w wykonaniu przepisów.

Otyłość i odchudzanie

Zdrowa dieta odchudzająca zapewnia sytość, która ułatwia przejść przez proces odchudzania. Nie szukasz przekąsek, nie podjadasz i chudniesz.

Niedowaga i zwiększanie masy ciała

Wydaje Ci się, że dużo jesz, a ciągle masz niedowagę, czasami od dzieciństwa. Lekarze Ci mówią, że „taka Twoja uroda”. Zdrowa dieta zwiększająca masę ciała dostarczy dużej ilości minerałów i witamin oraz związków biologicznie czynnych. Dieta ułożona przez dietetyka wskaże Ci ile i co powinieneś jeść, aby nastąpił przyrost masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej. Czasami wystarczy wyeliminować produkty powszechnie uznawane za zdrowe, które Ci szkodzą upośledzając trawienie i przyswajanie składników pokarmowych.

Norma a zdrowe nawyki żywieniowe

Zdrowa dieta jest dla każdego, również dla tych, których masa ciała utrzymuje się w normie. Jeśli zmienisz swoje nawyki żywieniowe, uzyskasz zdrowie, dobre samopoczucie i ładną sylwetkę. W przypadku, gdy uprawiasz sport zwiększysz swoją wydolność i siłę.